Jakość

Ponadczasowy design
naturalne skóry najwyższej jakości
niestrudzone / bezkompromisowe rzemiosło.

Doświadczenie

Od ponad 40 lat dokładamy wszelkich starań, by najśmielsze pomysły naszych projektantów stawały się namacalną częścią rzeczywistości naszych Klientów.

Mimo upływu czasu, jedno pozostaje niezmienne – wartości, które od początku towarzyszą marce Conhpol. Rzetelność, zaangażowanie i pasja to to, co na każdym etapie produkcji pozwala zamienić kunszt pracy rąk w obuwniczą sztukę, z której jesteśmy bardzo dumni.

Jakość

Materiały, jakich używamy do produkcji naszego obuwia, to element, do którego przykładamy ogromną wagę. Wykorzystujemy wysokiej jakości skóry polskie i włoskie (bydlęce, cielęce, kozie), spełniające normy europejskiej produkcji oraz skóry egzotyczne (krokodyl, struś, kangur, pyton), posiadające niezbędne certyfikaty CITES. Świadczą one o autentyczności oraz legalności źródeł ich pozyskiwania, a dla nas są gwarancją etyki naszych działań. Elementem dopełniającym wygodę użytkowania są podeszwy, wykonywane ze skór oraz surowców takich jak tunit, prawdziwa guma i wytrzymałe, ultralekkie tworzywo EVA Light, które dopełniają wygody użytkowania.

Detale

Z zapałem śledzimy najnowsze trendy w branży obuwniczej, regularnie uczestnicząc w międzynarodowych targach, poznając specyfiki innych rynków oraz szkoląc się w zakresie nowatorskich materiałów, akcesoriów i technologii. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu stale możemy się rozwijać i doskonalić nasze umiejętności, co bezpośrednio przekłada się na jakość produkowanego przez nas obuwia. Potwierdzeniem tego są zdobyte przez firmę Conhpol nagrody i certyfikaty.

Ręczna produkcja naszych butów to codzienny komfort dla Twoich stóp – niezależnie od tego, dokąd zmierzasz.

Konstrukcja

Przemyślana, dobrze opracowana i przetestowana pod kątem wygody konstrukcja buta to gwarancja komfortu użytkowania przez długie lata. Dopracowujemy nasze projekty tak długo, aż mamy stuprocentową pewność, że produkt, który trafi w Twoje ręce, będzie najlepszym z możliwych rozwiązań, na jakie możemy sobie pozwolić. Nad całym procesem czuwa doświadczona kadra konstruktorów i projektantów, którzy dbają o to, by produkowane przez nas obuwie było zarówno funkcjonalne, jak i ponadczasowo modne.

Dział techniczny

Proces produkcji obuwia jest przez nas rozwijany od momentu rozpoczęcia działalności – inwestujemy nie tylko w nowoczesny park maszynowy, ale także nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Dział techniczny naszej firmy to najszybciej rozwijająca się sekcja, która pozwala nam sprawnie reagować na technologiczne nowinki, elastycznie adaptować współczesne trendy i z odwagą wytyczać dalsze kierunki rozwoju. Mamy szczęście, że nasza praca jest równocześnie naszą pasją – a to właśnie ona jest sercem marki Conhpol.

Nagrody
i certyfikaty:

Materiały

skóry i podszewki free chrome

Ekologiczne i przyjazne dla środowiska skóry, garbowane bez użycia substancji chemicznych
i metali ciężkich

Odkryj możliwości

skóry cites

Egzotyczne skóry, posiadające niezbędne certyfikaty CITES. Gwarancja autentyczności oraz legalności źródeł ich pozyskiwania.

Odkryj możliwości

dry go

Antyelektrostatyczne wyściółki z filtrem aktywnego węgla o właściwościach antybakteryjnych, przeciwpotnych, przeciwgrzybicznych. Wyściółki te mają wysoki wskaźnik przepuszczania powietrza.

extra light

Super lekkie spody, wyprodukowane w niezwykle trwałej technologii, pozbawione toksycznych substancji i przyjazne środowisku.

sanitized

Przeciwpotne wkładki do butów, neutralizujące wszelkie nieprzyjemne zapachy.

akcesoria

Estetyczne, wytrzymałe ozdoby, odporne na czynniki atmosferyczne i sól, dodające butom wyjątkowego charakteru.

Technologia

taneczne

Połączenie specjalistycznej technologii z wiedzą praktyczną tańca towarzyskiego daje produkt jakiego jeszcze nie było.

blake system

Konstrukcja cholewki buta jest zszywana szwem blake wraz z podpodeszwą i podeszwą.

system mokasynowy

Obuwie o nietypowej konstrukcji, gdzie cholewki nie ćwiekuje się klasycznie na kopycie.

system wszywany

Tajemnica tkwi w uszyciu cholewki w taki sposób aby but posiadał bardzo dużą elastyczność. Dodatkowo zastosowano piankę węglową umieszczoną w pod podeszwie, wyściółkę węglową i podeszwę Flexible.

comfort ++

Opracowana przez nas konstrukcja łącząca większą tęgość buta z elastycznością, a to wszystko uzupełniane jest przez dodatkowe pianki, które sprawiają, że but staje się bardzo komfortowy.

wodoszczelne

Specjalny system konstrukcji buta oraz odpowiednie skóry zapewniające wodoszczelność butom.

extra wide

Konstrukcja zaprojektowana z myślą, o osobach z szerszymi stopami.

buty podwyższające

Obuwie podwyższające Conhpol z autorską wkładką wewnątrz obuwia, która wyściela całą długość buta

Kolekcje

premium

 

eleganckie

 

casual

 

sport

 

taneczne

 

treking

 

komfortowe

 

komunijne

 

mundurowe