Private Label

Stwórz kolekcję pod własną marką

W CONHPOL zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest marka i jej wizerunek. Dzięki temu mamy możliwość zaproponowania naszym Klientom kreowania własnej kolekcji opartej na ich potencjale.

 

Co to jest white label? Co otrzymasz w ramach współpracy z nami i jakie są korzyści z private label manufacturing?

 

Produkcja pod własną marką (private label manufacturing) to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby sprzedawać buty sygnowane swoją marką, ale nie mają możliwości wytwarzania ich we własnym zakresie. Masz wizję obuwia, ale brakuje Ci zaplecza technologicznego do jego wyprodukowania? Przedstaw nam swój projekt, a my zamienimy go w produkt. Firma CONHPOL bierze na siebie cały proces produkcyjny (od projektu po etykietowanie i opakowanie), ale to Twoja marka, więc na każdym etapie to Ty decydujesz o szczegółach.

 

Mamy także ponad 10 000 wzorów gotowego obuwia, spośród których możesz wybrać takie, które brandować będziesz własną marką (white label). Wystarczy, że naniesiesz na produkt swoje logo i opakujesz je w firmowe pudełko, a będzie on gotowy do dystrybucji. Gotowy towar możesz sprzedawać tak jak chcesz: w swoim salonie sprzedaży albo w sklepie internetowym.

 

Ważną zaletą współpracy w ramach private label są niższe koszty inwestycji wynikające z ograniczenia wydatków na zaplecze technologiczne oraz pracowników niezbędnych do wytwarzania obuwia.

Dlaczego my?

Jesteśmy pionierem private label w Polsce w branży obuwniczej. Od 1978 roku pracujemy na pozycję lidera na rynku rodzinnym. Mamy wiedzę, doświadczenie i wszelkie warunki techniczne do produkcji obuwia sygnowanego Twoją marką. Dziś blisko 50% naszej produkcji to private label – obuwie wytwarzane w CONHPOL, sprzedawane pod różnymi brandami. Zajmujemy się nie tylko produkcją, ale realnym wsparciem (kreatywnym i biznesowym) naszych kontrahentów na każdym etapie współpracy.

 

Naszym kontrahentom oferujemy:

  • ponad 10 000 wzorów obuwia – każdy z nich możemy wykonać nawet w 100 różnych wersjach,
  • pełną personalizację produktu oraz zastrzeżenie modeli dopasowanych do wizerunku marki,
  • możliwość tworzenia serii pilotażowych, pozwalających ocenić zainteresowanie na rynku,
  • elastyczność i szybkość produkcji wymagającej realizacji pod presją czasu,
  • projekty graficzne stworzone przez nasz dział marketingowy.

Własna marka – krok po kroku

  1. Wybór projektu – możesz zdecydować się na któryś z licznych projektów dostępnych w naszym katalogu lub zaproponować własny pomysł. Nasz zespół projektantów chętnie opracowuje wzór, który zaprezentujesz.
  2. Wycena – oszacujemy koszty i poinformujemy Cię o nich, żeby nasza współpraca byłą jawna i opierała się na zaufaniu.
  3. Akceptacja – możemy przygotować kilka wersji próbnych obuwia. Wybierzesz spośród nich model, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom albo wykonamy serię pilotażową (wprowadzimy różne wersje modelu na rynek i przekonamy się, która cieszy się największą popularnością).

Najwyższa jakość – nasza wizytówka

Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości. CONHPOL to najwyższa jakość użytych materiałów i największa dbałość o detale na każdym etapie produkcji. Ręczne rzemiosło to gwarancja wygody i estetyki.

 

Posiadamy dostęp do blisko 2000 rodzajów skór, z których powstaje obuwie. Podejmując współpracę, możesz skorzystać z naszych materiałów albo zaproponować dostawców. Sprawdzimy surowiec pod kątem jakości i wytrzymałości, by upewnić się, że spełnia standardy i normy europejskie.

 

Skórzane obuwie damskie i męskie to wybór ponadczasowy. Klasyk, który nie wychodzi z mody. Jeśli więc planujesz sprzedaż tego typu produktów pod marką własną, zaufaj ekspertom – firmie, która od ponad 40 lat z sukcesem działa w branży, zdobywając nagrody, stale podnosząc kwalifikacje swoich pracowników, rozszerzając ofertę i zasięg swojej działalności.

Private label w Polsce i za granicą

Podczas wieloletniej działalności naszej firmy nawiązaliśmy liczne kontakty handlowe w Polsce i za granicą. Współpracujemy z klientami hurtowymi z 50 krajów na 5 kontynentach. Wielokierunkowy rozwój naszych produktów pozwolił na takie zbudowanie struktury rynku, w której 70% naszej sprzedaży to eksport do różnorodnych krajów m.in. Włochy, Niemcy, Norwegia, Finlandia, Wielka Brytania, Rumunia, Węgry, Czechy, Arabia Saudyjska, Ekwador, Oman, ZEA, Kanada, Mongolia, Katar, USA.

Współpraca z CONHPOL

Chcesz stworzyć markę łączącą w sobie klasyczną elegancję z odrobiną ekstrawagancji? A może zależy Ci na czymś zupełnie nowatorskim, wyznaczającym nowe trendy w modzie? Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Mamy mnóstwo pomysłów, ale umiemy też słuchać. Pokaż nam swój projekt, a pomożemy przekuć go w sukces!

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu: info@conhpol.pl. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy nasze dotychczasowe portfolio.