Polski producent komfortowych butów

Jaka jest najważniejsza cecha obuwia, które lubimy często nosić? Bez dwóch zdań – wygoda. To najistotniejszy składnik przepisu na buty, dzięki którym klienci będą regularnie wracać do danej marki. Przez lata w firmie Conhpol wypracowaliśmy własne sposoby na produkcję butów komfortowych damskich oraz męskich, które pozwalają nam zjednywać sobie coraz większą rzeszę odbiorców na całym świecie.

“Superlekkie”, “niezwykle wygodne”, “mięciutkie” – to tylko niektóre określenia, jakie słyszymy z ust zadowolonej klienteli, wracającej po nowe wzory obuwia z naszych kolekcji. Dla nas jest to ogromna radość, ale zdajemy sobie sprawę z tego, skąd biorą się takie opinie. Całkowicie świadomie stosujemy takie techniki i rozwiązania, z pomocą których produkujemy obuwie o podwyższonym komforcie. Poznaj zatem tajniki marki Conhpol!

Lekkie

Dla stóp ważne jest to, by obuwie, które ma być noszone przez dłuższy czas, niewiele ważyło. Biorąc to pod uwagę w naszych modelach często stosujemy superlekkie podeszwy Extra Light wytworzone ze specjalnego materiału, który oprócz swojej lekkości cechuje się niezwykłą trwałością. Co ważne, są one produkowane w sposób przyjazny środowisku i nie posiadają toksycznych składników.

Oddychające

Komfortowe obuwie damskie i męskie powinno być przewiewne. Temu sprzyjają naturalne materiały, z jakich powstają całe nasze kolekcje. Cholewki ze skór cielęcych, bydlęcych, kozich i innych skór naturalnych w rozmaitych odsłonach pozwalają zorganizować stopom sprzyjające warunki do optymalnej termoregulacji. Dzięki temu nawet w upalne dni nie pojawia się problem spoconych stóp. W niektórych modelach odpowiednia cyrkulacja powietrza jest ułatwiona poprzez ażurowe wzory lub perforację.

Wkładki Sanitized neutralizujące nieprzyjemne zapachy i ograniczające potliwość, które możesz spotkać w wielu modelach butów z kolekcji firmy Conhpol, to również pomysł na to, jak podwyższyć standard i wygodę naszego obuwia. Za wyższy wskaźnik przepuszczalności powietrza w butach są odpowiedzialne także specjalne wyściółki DRY GO.

Miękkie

Zarówno wkładki, jak i cholewka komfortowych butów damskich czy męskich powinny charakteryzować się odpowiednim poziomem miękkości. Dlatego też nasze produkty o podwyższonym komforcie powstają z naturalnych materiałów, które jesteśmy w stanie przygotować w taki sposób, aby uzyskać maksymalny poziom miękkości. Naturalna skóra ma to do siebie, że może się dopasowywać do stopy swojego właściciela lub właścicielki. To daje jej niewątpliwą przewagę nad sztucznymi surowcami, w których to jednak stopa musi się dostosować, co wielokrotnie kończy się bólem nóg przy długim, a nawet krótkim użytkowaniu danego obuwia.

Komfortowe obuwie marki Conhpol wykorzystuje również bardzo miękkie wkładki, które pozwalają stopom znaleźć właściwe dla nich ułożenie. Wygodę takich fasonów poczujesz już przy pierwszym założeniu ich na stopy!

Buty komfortowe – na każdą stopę!

Koncentrując się na kolekcjach komfortowych, nie można pominąć kwestii tęgości naszego obuwia. Znając problemy, z jakimi borykają się nasi klienci, wiedząc, że znalezienie wygodnego obuwia na szeroką lub bardzo wąską stopę jest sporym wyzwaniem, podejmujemy się produkcji obuwia o niestandardowych tęgościach (F, G 1/2, I). Dla klientów i klientek, których stopy nie wpisują się najbardziej popularna miarę – G, jest to duże ułatwienie. Specjalnie opracowany przez nas system tworzenia konstrukcji butów szerszych Comfort++ daje możliwość wyprodukowania obuwia, które będzie lepsze nie tylko pod kątem wymiarów, ale i elastyczności.

Jeśli zatem poszukujesz obuwia komfortowego lub o podwyższonym komforcie, zajrzyj do naszej oferty!