Jakość

Ponadczasowy design
naturalne skóry najwyższej jakości
niestrudzone / bezkompromisowe rzemiosło.

Doświadczenie

Od ponad 40 lat dokładamy wszelkich starań, by najśmielsze pomysły naszych projektantów stawały się namacalną częścią rzeczywistości naszych Klientów.

Mimo upływu czasu, jedno pozostaje niezmienne – wartości, które od początku towarzyszą marce Conhpol. Rzetelność, zaangażowanie i pasja to to, co na każdym etapie produkcji pozwala zamienić kunszt pracy rąk w obuwniczą sztukę, z której jesteśmy bardzo dumni.

Jakość

Materiały, jakich używamy do produkcji naszego obuwia, to element, do którego przykładamy ogromną wagę. Wykorzystujemy wysokiej jakości skóry polskie i włoskie (bydlęce, cielęce, kozie), spełniające normy europejskiej produkcji oraz skóry egzotyczne (krokodyl, struś, kangur, pyton), posiadające niezbędne certyfikaty CITES. Świadczą one o autentyczności oraz legalności źródeł ich pozyskiwania, a dla nas są gwarancją etyki naszych działań. Elementem dopełniającym wygodę użytkowania są podeszwy, wykonywane ze skór oraz surowców takich jak tunit, prawdziwa guma i wytrzymałe, ultralekkie tworzywo EVA Light, które dopełniają wygody użytkowania.

Detale

Z zapałem śledzimy najnowsze trendy w branży obuwniczej, regularnie uczestnicząc w międzynarodowych targach, poznając specyfiki innych rynków oraz szkoląc się w zakresie nowatorskich materiałów, akcesoriów i technologii. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu stale możemy się rozwijać i doskonalić nasze umiejętności, co bezpośrednio przekłada się na jakość produkowanego przez nas obuwia. Potwierdzeniem tego są zdobyte przez firmę Conhpol nagrody i certyfikaty.

Ręczna produkcja naszych butów to codzienny komfort dla Twoich stóp – niezależnie od tego, dokąd zmierzasz.

Konstrukcja

Przemyślana, dobrze opracowana i przetestowana pod kątem wygody konstrukcja buta to gwarancja komfortu użytkowania przez długie lata. Dopracowujemy nasze projekty tak długo, aż mamy stuprocentową pewność, że produkt, który trafi w Twoje ręce, będzie najlepszym z możliwych rozwiązań, na jakie możemy sobie pozwolić. Nad całym procesem czuwa doświadczona kadra konstruktorów i projektantów, którzy dbają o to, by produkowane przez nas obuwie było zarówno funkcjonalne, jak i ponadczasowo modne.

Dział techniczny

Proces produkcji obuwia jest przez nas rozwijany od momentu rozpoczęcia działalności – inwestujemy nie tylko w nowoczesny park maszynowy, ale także nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Dział techniczny naszej firmy to najszybciej rozwijająca się sekcja, która pozwala nam sprawnie reagować na technologiczne nowinki, elastycznie adaptować współczesne trendy i z odwagą wytyczać dalsze kierunki rozwoju. Mamy szczęście, że nasza praca jest równocześnie naszą pasją – a to właśnie ona jest sercem marki Conhpol.

Nagrody
i certyfikaty:

Materiały

skóry i podszewki chrome free

Ekologiczne i przyjazne dla środowiska skóry, garbowane bez użycia substancji chemicznych
i metali ciężkich

Odkryj możliwości

skóry cites

Egzotyczne skóry, posiadające niezbędne certyfikaty CITES. Gwarancja autentyczności oraz legalności źródeł ich pozyskiwania.

Odkryj możliwości

dry go

Antyelektrostatyczne wyściółki z filtrem aktywnego węgla o właściwościach antybakteryjnych, przeciwpotnych, przeciwgrzybicznych. Wyściółki te mają wysoki wskaźnik przepuszczania powietrza.

extra light

Super lekkie spody, wyprodukowane w niezwykle trwałej technologii, pozbawione toksycznych substancji i przyjazne środowisku.

sanitized

Przeciwpotne wkładki do butów, neutralizujące wszelkie nieprzyjemne zapachy.

akcesoria

Estetyczne, wytrzymałe ozdoby, odporne na czynniki atmosferyczne i sól, dodające butom wyjątkowego charakteru.

Technologia

taneczne

Połączenie specjalistycznej technologii z wiedzą praktyczną tańca towarzyskiego daje produkt jakiego jeszcze nie było.

Więcej

blake system

Konstrukcja cholewki buta jest zszywana szwem blake wraz z podpodeszwą i podeszwą.

system mokasynowy

Obuwie o nietypowej konstrukcji, gdzie cholewki nie ćwiekuje się klasycznie na kopycie.

system wszywany

Tajemnica tkwi w uszyciu cholewki w taki sposób aby but posiadał bardzo dużą elastyczność. Dodatkowo zastosowano piankę węglową umieszczoną w pod podeszwie, wyściółkę węglową i podeszwę Flexible.

comfort ++

Opracowana przez nas konstrukcja łącząca większą tęgość buta z elastycznością, a to wszystko uzupełniane jest przez dodatkowe pianki, które sprawiają, że but staje się bardzo komfortowy.

wodoszczelne

Specjalny system konstrukcji buta oraz odpowiednie skóry zapewniające wodoszczelność butom.

extra wide

Konstrukcja zaprojektowana z myślą, o osobach z szerszymi stopami.

buty podwyższające

Obuwie podwyższające Conhpol z autorską wkładką wewnątrz obuwia, która wyściela całą długość buta

Kolekcje

premium

Więcej
buty męskie premium
buty premium damskie

eleganckie

 

Więcej

casual

 

Więcej

sport

 

Więcej

taneczne

 

Więcej

treking

 

Więcej

komfortowe

 

Więcej

komunijne

 

Więcej

mundurowe

 

Więcej