Producent butów tanecznych

Marka Conhpol to nie tylko obuwie eleganckie, premium czy casualowe, ale także odpowiednie buty do tańca. Jesteśmy producentem butów tanecznych, które są projektowane dla tancerzy we współpracy z innymi tancerzami. Daje nam to możliwość oferowania takiego obuwia, które będzie odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby głównej grupy odbiorców. 

Buty taneczne ślubne

Ślub to świetna okazja, by pochwalić się swoimi umiejętnościami na parkiecie i zrealizować marzenie o idealnym, wręcz bajkowym tańcu z ukochaną osobą. Do pełni szczęścia potrzebne są wygodne buty, które nie będą nam przeszkadzać w pierwszym i kolejnych tańcach podczas wesela, a które mogą wiele pomóc.

Marka Conhpol na zabawę weselną i pokaz pierwszego tańca pary młodej poleca obuwie przeznaczone do tańców standardowych. Męskie buty ślubne taneczne to produkt z naturalnej skóry, który jest niezwykle wytrzymały i odporny na przetarcia. Potrafią one sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom na parkiecie. Dodatkowo, zastosowane w nich technologie zwiększające komfort użytkowania, pozwalają bezpiecznie wykonywać wszelkie, nawet te najtrudniejsze układy i figury taneczne. Miękkie wkładki pro-comfort, które znajdziesz w butach do tańców standardowych, poprawiają poziom elastyczności buta, natomiast specjalistyczne wyściółki piankowe mają to do siebie, że perfekcyjnie dopasowują się do wymaganego kształtu przez stopę i w takim ułożeniu zostają.

Dla pań jako buty ślubne do tańca również polecamy obuwie taneczne marki Conhpol. Właściwe profilowanie damskich czółenek pozwala utrzymać wygodę przez całą roztańczoną noc na weselnym parkiecie. Zwiększona sprężystość umożliwia wykonanie dokładnie takich kroków, jakie są zaplanowane w choreografii na ten dzień.

Buty do tańca treningowe

Wszelkie konkursy taneczne są poprzedzone tysiącami godzin treningów. Zawodowe tancerki doskonale wiedzą, że tak długi czas ćwiczeń całych układów tanecznych może się odbić na kondycji stóp. Żeby stworzyć jak najlepsze warunki do tego typu intensywnej pracy, potrzeba butów, które będą wygodne, ale jednocześnie podobne do takiego obuwia, w jakim trzeba będzie zatańczyć np. w trakcie turnieju tanecznego. Do tego najlepiej jest wykorzystać obuwie treningowe. W Conhpol produkujemy również buty treningowe do tańca dla pań. Dzięki temu, nie trzeba eksploatować tych modeli, które mają pasować do wybranego pokazowego stroju, przy zachowaniu podobnych parametrów takich butów. Ćwiczenia w obuwiu, które jest zbliżone do tego, które należy założyć w dzień pokazu czy konkursu, pozwolą jeszcze lepiej przygotować się do kluczowego momentu w karierze tancerskiej.

Buty do tańca towarzyskiego

Damskie buty do tańca towarzyskiego to buty na obcasie. Marka Conhpol chętnie produkuje obuwie do tańców latynoamerykańskich ‒ wówczas panie otrzymują sandały na wysokiej szpilce, które są elastyczne i optymalnie dopasowane do stopy oraz wykonywanych ruchów. Oprócz tego, w ofercie naszej firmy można znaleźć damskie czółenka przeznaczone do tańców standardowych ‒ te z kolei charakteryzują się nieco niższym obcasem i tak samo elastyczną podeszwą oraz miękką wkładką. Każde buty taneczne dla pań posiadają zapięcie, które oprócz klamerki ma wszytą gumkę, co doskonale zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się stopy, dając jej przy tym maksimum komfortu.

Conhpol jako producent obuwia tanecznego ma w swoich kolekcjach również buty do tańca towarzyskiego w wersji męskiej. Do tańca latynoamerykańskiego przygotowujemy trzy rodzaje butów ze skór naturalnych: licowej, zamszowej oraz lakierowanej. Różnią się one od obuwia do tańców standardowych przede wszystkim wysokością obcasa. Gorące rytmy tańców latino najlepiej prezentować na wyższym obcasie, który w naszej wersji jest również wyposażony w powłokę antypoślizgową, dzięki czemu taniec jest bezpieczny i w 100% komfortowy.

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą w dziedzinie tańca, czy potrzebujesz wygodnego obuwia na imprezy, w czasie których zabawa głównie odbywa się na parkiecie, wybierz obuwie taneczne marki Conhpol. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły produkcji butów do tańca.